Český nápad slaví úspěchy. Přídavné monitory MISURA nabízí velkou flexibilitu

Český nápad slaví úspěchy. Přídavné monitory MISURA nabízí velkou flexibilitu

Během koronavirové pandemie došlo k některým zásadním změnám v pracovních návycích. Jednou z těch klíčových je časté využívání práce z domova. S ní přišly i některé nevyhnutelné problémy. Větší prostor k práci a mnohdy volnější pracovní doba jsou doprovázeny potížemi s připojením a nedostatečným technologickým komfortem, jelikož řada zaměstnanců nemá ve svých domácích podmínkách technické vybavení na stejné úrovni jako v kanceláři.

Většina pracujících je zvyklá za podobných podmínek používat firemní notebooky, kdy se povětšinou jedná o kompaktnější stroje s menšími monitory. Zajímavou vychytávkou, která může nedostatek odstranit, jsou přídavné monitory MISURA.

Dvojitý přídavný monitor je elegantním řešením pro všechny, kteří se potýkají s nedostatkem pracovní plochy na svém notebooku, nechtějí utrácet závratné částky za externí monitory a zároveň vyžadují velkou flexibilitu. Pojďme se proto blíže podívat na jeho specifika.

Kompaktní rozměry, kvalitní obraz

Monitory MISURA jsou k dispozici ve třech velikostech od 10,1 do 13,3 palců. Jejich FullHD rozlišení nabízí kvalitní obraz, kterého si díky kompaktním rozměrům a hmotnosti můžete pohodlě užít i na cestách. K připojení slouží konektory USB-C či kombinace HDMI a USB-A.

Monitor lze použít jak při cestování, tak při prezentaci své práce během schůzky. Klouby lze monitory natočit až o 235°. Stabilitu přístroje zajišťuje patentovaný mechanismus opěrek. Velmi snadné je i skládání a rozkládání monitorů, díky čemuž je lze pohodlně uložit do brašny společně s notebookem.

Český nápad slaví úspěchy. Přídavné monitory MISURA nabízí velkou flexibilitu
Zdroj: MISURA

Starší notebooky mohou mít problém

Omezením pro některé uživatele může být nadbytek a specifita kabelů, které jsou potřeba pro chod obou displejů. USB-C je konektor, kterým řada starších notebooků nedisponuje a použití kombinace HDMI a USB-A na obou monitorech je poněkud neuspořádané. V tuto chvíli však plní svůj účel. Stabilita signálu je velmi vysoká a nedochází k náhlým výpadkům.

Rušivým elementem může být poněkud široky rám, kvůli kterému se zmenšuje vnímaná pracovní plocha. Je potřeba říct, že pokud by měl být rám tenký, cena by se nejspíše značně zvýšila. Ta je dnes při přenosném provedení srovnatelná s cenou pevných externích monitorů. Rozhodujícím faktorem je samotná potřeba mobility. Velkým pozitivem je spolehlivost značky MISURA, která se pyšní téměř nulovým počtem reklamací.

Monitory MISURA jsou zbožím pro spotřebitele, kteří často využívají svůj pracovní notebook a potřebují velkou pracovní plochu i na cestách. Lákadlem je i jejich cenová dostupnost. Na všech potenciálních nedostatcích se pracuje a do budoucna se můžeme těšit na vychytávky, které posunou přístroj o další kus dopředu.

Zdroj: Redakční článek Czechsight
Foto: Se svolením MISURA