Hliníková střecha pro bezstarostný život v rodinném domě

Hliníková střecha vydrží desítky let

Hliníková střešní krytina má všechny vlastnosti, které od kvalitní střechy očekáváte. Vyjde vás sice na více peněz, ale tato investice se vám mnohonásobně vrátí. Hliníková střecha bude sloužit hned několika generacím. Známým a prověřeným výrobcem hliníkové střešní krytiny je společnost PREFA. Hliníková střecha od tohoto výrobce se hodí na novostavby i rekonstruované domy a odolá extrémním klimatickým podmínkám. Pod touto střechou se bude celá rodina cítit v bezpečí a nevystraší vás silné bouřky ani vichřice.

Hliníková střešní krytina odolá výkyvům počasí

Společnost PREFA dává na hliníkovou střešní krytinu záruku 40 let a bez nadsázky lze říct, že tento výrobce nemá konkurenci. Odborní pracovníci krytinu ukotví jedinečným způsobem: skládáním falc za falc a skrytým kotvením. Můžete si být jisti, že vám po tomto ukotvení nebude zatékat do žádného pokoje a střechu vám neodnese vítr. Potvrdit vám to mohou majitelé alpských chat, kteří v tamních podmínkách sází právě na hliníkovou střechu PREFA.

Hliníkové střechy PREFA na jakoukoliv stavbu

Střecha od společnosti PREFA má jen samá pozitiva. Ani v budoucnu se nemusíte obávat, že by na zatěžovaných místech vznikala rez. Troufáme si tvrdit, že hliníková střecha je nerozbitná a unese i vysokou sněhovou zátěž. Nevadí jí teplotní výkyvy, mráz ani intenzivní sluneční záření. A co víc, oproti běžné střeše má zanedbatelnou váhu. Po ukotvení hliníkové střechy na stavbu nám dáte za pravdu, že zkrášlí moderní rodinné domy i starobylé roubenky. 

Střešní systémy od společnosti PREFA

Hliníková střešní krytina se může pochlubit barevnou stálostí. Pokud vás tento typ střechy zaujal, ale stále váháte, nejspíš vás přesvědčí to, že je střecha dodána se všemi nezbytnými doplňky. Kromě střešní krytiny vám společnost PREFA dodá ve stejném designu střechy i okapy, solární techniku a fasádu. A milovníci přírody ocení, že je hliníková střecha šetrná k životnímu prostředí. Hliník se snadno recykluje a poté se může opětovně použít pro výrobu hliníkových výrobků. Momentálně se ve stavebnictví používá 85 % recyklovaného hliníku.

Výrobce PREFA má na trhu se střešní krytinou nenahraditelné místo. Hliníkové střechy jsou střechami budoucnosti a největší nevýhodou je jejich dlouhá životnost, odolnost a lehkost. Pokud stále zvažujete typ střešní krytiny, informujte se u společnosti PREFA na hliníkovou střechu!

Příspěvek Hliníková střecha pro bezstarostný život v rodinném domě pochází z BDLN.CZ