Jak začít s rekonstrukcí bytu? Rozhoupejte se ještě dnes.

Rozpočet až na prvním místě

Začněte s návrhem rozpočtu. A hned vaši představu alespoň o 10 % navyšte, protože náklady během rekonstrukce bytu většinou vzrostou. Při nejlepším budete mít dobrý pocit, že jste něco ušetřili, pokud se trefíte do původního rozmezí. Podle finančního obnosu pak začněte přemítat, jak velký zásah rekonstrukce vyžaduje. Například nová kuchyně může začínat výměnou skříněk a pracovní plochy, nebo výměnou rozvodů elektřiny a vody. Samozřejmě náročnost rekonstrukce podle stavu „pod zdí“ zhodnotí nejlépe odborník.

Vyberte si svůj styl

Celá domácnost by měla mít ucelený ráz. Ať už si libujete v industriálním, rustikálním, nebo eklektickém stylu. V dnešní době už není problém sehnat nejrůznější materiály. Pokud vyžadujete jedinečné doplňky, zkuste je poptat přes poptávkový server Poptávej.cz. Stejně tak můžete přenechat celý návrh a vedení rekonstrukce interiérovému architektovi, který dohlédne na hladký průběh práce.

Najděte dodavatele jednoduše

Ať už hledáte stavební firmu, architekta, materiály, truhláře, nebo jiného řemeslníka, zadejte si poptávku na Poptávej.cz. Stačí vám pár minut na to, abyste vyplnili formulář. Popíšete, co poptáváte a upřesníte rozměry, nebo jiné parametry. Důležitá je také lokalita. Díky tomu najdete dodavatele z blízkého okolí. Ověření poptávky provede telefonicky operátor. Až ji potvrdíte, dostanou se k ní potenciální dodavatelé. Postupně vám od nich budou chodit cenové nabídky na míru. Když si vyberete tu nejlepší, potvrdíte je dodavateli a domluvíte další náležitosti. Poptávku si zadáte zdarma a nezávazně. Zkuste to ještě dnes.

Příspěvek Jak začít s rekonstrukcí bytu? Rozhoupejte se ještě dnes. pochází z BDLN.CZ