Jaké výhody má pracovní kout v obývacím pokoji?

Co vám pracovní kout v obývacím pokoji přinese?

Pokud jste dosud žádný pracovní kout doma neměli, přinese vám pracovní kout v obývacím pokoji mnoho výhod. V první řadě pro něj nepotřebujete nijak zvlášť hodně místa. Stačí útulný roh místnosti, do kterého umístíte psací stůl a pohodlné kancelářské křesílko.

PSACÍ STŮL MARLON II – DUB/BÍLÁ

Z praktického hlediska můžete roh místnosti využít pro umístění rohového psacího stolu, na kterém se vám z důvodu větší pracovní plochy bude pracovat mnohem lépe. Tyto stoly obvykle nabízí kromě větší pracovní plochy také více úložného prostoru.

Pracovní kout v obývacím pokoji vám přinese:

  • komfortní místo pro práci,
  • zvýšení efektivity práce,
  • soukromí,
  • neustálý přehled o zbývajících členech rodiny,
  • pořádek tam, kde jste předtím pracovali,
  • méně hektičtější práci,
  • zefektivnění obývacího pokoje.
PSACÍ STŮL S OSVĚTLENÍM COLIN – TMAVĚ ŠEDÁ/BÍLÁ

Jak mini pracovnu zařídit?

Jak už jsme říkali, pro zařízení mini pracovny v obývacím pokoji vám postačí psací stůl a kancelářská židle. Abyste už do své pracovny nemuseli pořizovat nábytek navíc, čímž byste ubrali místo v obývacím pokoji, hledejte takový stůl, který vám poskytne dostatek úložného prostoru. Měl by mít šuplíky i úložné skříňky. Více úložné plochy vám pak mohou zajistit i poličky či závěsné regály nad stolem.

Práci v pracovně vám jistě zpříjemní lampička a polička na zeď. Vhodné je, abyste měli u stolu i elektrickou zásuvku. Jinak byste pro nabíjecí kabel pro notebook museli natáhnou prodlužovací šňůru. To by ale časem bylo méně a méně komfortnější.

PSACÍ STŮL NOVUM – BÍLÁ/DUB

Místo pro práci ocení muži i ženy. Dokonce i v případě, že nepotřebujete pracovat z domu. Pracovní kout lze využívat na založení důležitých dokumentů, účtenek a smluv. Můžete u něj platit složenky, sepisovat si týdenní povinnosti a vždy, když za něj usednete, efektivně nastartujete své myšlení na pracovní notu. Pokud na to máte prostor, pořiďte si k psacímu stolu také popisovací tabuli či nástěnku na zeď. Pomůže vám udržet si v povinnostech přehled a vašim dětem poslouží pro zábavu. Tedy pokud tam zrovna nebudete mít sepsány povinnosti a úkoly.

Jak pracovní kout oddělit od zbývajícího pokoje?

Od zbytku obývacího pokoje oddělíte pracovní kout jednoduše regálem či knihovnou. Ta poslouží jako další úložný prostor, a přitom obývací pokoj hezky zvelebí. Využít však můžete zapadlejší kout či roh místnosti, aniž byste prostor nějak oddělovali. Kdo by zatoužil po větším soukromí, ten si pracovní prostor jednoduše zakryje závěsem, který připevní ke stropu.

REGÁL CUBI 9 – ŠEDÁ

Ať už si váš pracovní prostor vymyslíte jakkoliv, věřte, že vás práce v něm bude bavit o dost více než, kdybyste ji dělali skrčení nad konferenčním stolem či v kuchyni u stolu. Nábytek do obýváku se dnes těší široké nabídce, kterou si můžete prohlédnout na internetu v pohodlí svého domova.

Příspěvek Jaké výhody má pracovní kout v obývacím pokoji? pochází z BDLN.CZ