Monitory Misura usnadní práci na cestách nejen architektům

Společnost MISURA se rozhodla lidem na cestách ulehčit práci na počítači přenosnými monitory. Jejím zakladatelem je Jiří Mihel, který se zaměřuje na výrobu věcí zjednodušujících život.

Vývoj společnosti MISURA

Název vznikl z italštiny a v překladu znamená „dělání věcí na míru“. Zakladatel firmy, Jiří Mihel, má Itálii velmi rád a strávil řadu let budováním poboček po celém světě pro italskou značku minerálních vod. Italština proto byla jednoznačnou volbou pro název jeho vlastní firmy.

Myšlenka je založena na výrobě věcí, které lidem dokáží usnadnit život, dle vlastních zkušeností a tipů okolí. Za celou značkou stojí tento jeden člověk a jeho touha realizace nápadů stále sílí.

Efektivní práce na cestách

Většina nápadů na produkty vznikla na cestách, kde bylo třeba efektivně pracovat, ale chybělo dostatečné vybavení. Cílem je cítit se při práci na cestách jako doma. Užitečné bylo také srovnání přístupu v České republice a ve světě.

V elektronice je velká konkurence, zároveň se ale jedná o velice rozvíjející se segment. Přenosné monitory jsou logickou volbou pro pracovníky na cestách. Když je třeba mít otevřeno více aplikací najednou, jeden monitor jednoduše nestačí. Zároveň je důležité, aby monitor byl lehký a skladný – vešel se do zavazadla.

Monitory lze různě nastavit dle potřeby
Zdroj: MISURA

Přenosné monitory MISURA

Přenosné monitory MISURA se dají jednoduše uchytit na notebook a najednou uživatel má spoustu prostoru. Nyní je třeba monitory připojit pomocí kabelů, do budoucna se ale pracuje na bezdrátové verzi nebo spojení všech kabelů do jednoho připojeného do USB-C (Thunderbolt) na notebooku.

Výroba je realizována v Asii, kde ale zároveň probíhá důkladná kontrola kvality každého kusu. Proběhlo rozdělení produktů do šesti kategorií: monitory, chytrá domácnost, ergo, body, auto-motiv a care, která zahrnuje například mobilní teploměry.

Vývoj nových výrobků a vylepšení nových je v plném proudu. Ve hře jsou nepřenosné dotykové monitory, další novinky, které budou brzy zveřejněny.


Zdroj: https://monitors.misura.cz/

Článek Monitory Misura usnadní práci na cestách nejen architektům se nejdříve objevil na NextFloor.