Powerbanka s masážní hlavicí? Neotřelý nápad české firmy

Powerbanka s masážní hlavicí? Neotřelý nápad české firmy

Čas, který strávíme používáním různých mediálních zařízení, v posledních letech stále roste. Ať už to jsou telefony, tablety nebo chytré hodinky. Kvůli tomu rostou požadavky na jejich výdrž. Ne všem se výrobci výdrží baterie zavděčí a ne všude je snadné přístroje dobít. A tak ruku v ruce stoupá poptávka po dodatečných akumulátorech, tzv. powerbankách.

Dnes už je poměrně snadné sehnat powerbanku odpovídající potřebám zákazníka. Na trh přichází kapesní formy s kapacitou do 5000 mAh i velké nabíjecí stanice přesahující 50000 mAh. K dispozici jsou i různá řešení ve formě nabíjecích krytů na mobilní telefony či bezdrátové nebo solární zdroje.

Originální kombinace

Výrobou powerbank se zabývá i nejedna česká firma. S velmi originálním pojetím pak přišla společnost MISURA, která je známá svými přenosnými monitory. V jejich podání je powerbanka doplněna masážním přístrojem.

Powerbanka s masážní hlavicí? Neotřelý nápad české firmy
Zdroj: MISURA

Kapesní masážní pistole s funkcí powerbanky společnost prodává ve dvou typech-M3 a M4. Funkci ocení především v sedě pracující lidé či sportovci, kteří nemohou investovat delší čas do regeneračních cvičení. To potvrzují i hráči rugby RC Praga Praha, kteří masážní pistole MISURA k regeneraci využívají. „Rugby je komplexní sport a kontaktu se člověk nevyhne. Často člověk odchází potlučený a zraněný. Některým zraněním se dá předcházet vhodnou regenerací. Mezi tréninky, prací a studiem však mnohdy není na delší regeneraci čas a je tak nutné najít alternativní způsoby,“ potvrzuje Dan Hošek, český reprezentant a hráč RC Praga Praha.

Vysoký výkon a kompaktní rozměry

Funkce masážní pistole jsou jednoduché a účinné. Využívá pulzující vibrace, které hloubkově uvolňují svalová vlákna a zbavují je tak napětí a bolesti. K tomu jí pomáhá vysoký výkon až 2800 otáček za minutu. Zároveň posiluje ohebnost svalů a rozšiřuje rozsah pohybu. Široký záběr zprostředkovává několik druhů masážních hlavic od těch  kulatých pro regeneraci svalů končetin až po vidlicovité, které uleví páteři.

Za zmínku stojí i praktické rozměry. Zařízení váží 550 gramů a pohodlně se vejde do batohu či kabely. A funkce powerbanky je k tomu velmi příjemným bonusem. Přístroj tak ocení lidé, kteří jsou pracovně vytížení a zároveň často cestují. Usnadnění práce a života na cestách je ostatně jedním z klíčových cílů všech produktů firmy MISURA, jak jsme se mohli přesvědčit v rozhovoru se zakladatelem, Jiřím Mihelem, který nám nedávno odpovídal na otázky týkající se dalších produktů firmy.

Zdroj: Autorský článek CZECHSIGHT
Foto: Se svolením firmy Misura