Rozvoz po Praze: Vytvořte si jogurt na míru a podpořte tím své zdraví

Jogurt má blahodárné účinky na náš organismus. Mimo jiné pomáhá pravidelná konzumace jogurtu zlepšovat střevní mikroflóru, posilovat imunitu, zpevňovat naše kosti, a dokonce může i snižovat hladinu cholesterolu v krvi. Ne každý jogurt si je ale roven. Nabídka v obchodech se hemží především nekvalitními ochucenými jogurty, které obsahují velké množství cukru a přidaných látek, jež našemu tělu nesvědčí. Jak si tedy zajistit pravidelný přísun opravdu poctivého jogurtu, který vám bude zaručeně chutnat? Vyzkoušejte Můj jogurt!

Radost z jogurtu i ve stavu nouze

Můj jogurt je specializovaná služba s kamennou prodejnou, díky které vás už jogurt nebude nikdy nudit. Princip je jednoduchý. Nejdříve si vyberete typ jogurtu, který přesně vyhovuje vašim chutím a potřebám (v nabídce je například smetanový, řecký či sójový jogurt) a poté si do něj přidáte doplňky podle vašich přání. Fantazii se meze nekladou. Mnoho lidí si do jogurtu míchá čerstvé ovoce a vy si můžete vybrat z jeho bohaté nabídky od jahod přes borůvky až po meruňky. Kromě ovoce však nechybí ani poněkud hříšnější přísady jako kousky čokolády nebo karamelový krém. Jogurt můžete proměnit v ideální snídani také jeho namixováním s mnoha druhy müsli, proteinem nebo přidáním porce oříšků. Zkrátka svůj ideální jogurt si dokáže sestavit opravdu každý.

Hotovo za minutu

Vytvoření jogurtu na míru není žádná věda. Můžete to vyřešit přímo online z pohodlí vašeho domova. Jogurt za vámi přijede kamkoliv po Praze. Je na čase přestat dělat kompromisy a vyzkoušet jaké to je, když si sestavíte snídani nebo zdravou svačinku přesně podle vašich chutí. V nabídce jsou také již hotové kombinace, které si rozhodně zaslouží pozornost. Kvalitní jogurty od Můj jogurt zakoupíš také na Rohlík.cz.